Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cyklobraní České spořitelny a Kooperativy 2009

28. 9. 2009

Na předposlední závod letošní sezony  "Cyklobraní  09" naše stáj vyrazila již v pátek. Jevišovka totiž není za rohem. U benzinky ve Všetulích jsme si dali sraz s Milanem a Marcelou ( Cyklo Žopy ) a Romanem a Leonou ( MAN BT Žeranovice ). Na poslední chvíli jsme se rozhodli jet po dálnici, ale naše skromná stáj nevlastnila dálniční známku, ani Roman. Milan byl připraven na vše. Po zakoupení známeček v nedalekém Hulíně jsme fičeli do místa určení. Prezentace dopadla v pohodě a tak jsme se jeli ubytovat do nedalekého Nového Přerova. Místo cíle... Jáňův dvůr. Minulý rok jsme přenocovávali ve stanech. Letos jsme byli plni očekávání. Nocleh jsme měli zajištěný v místech bývalé sýpky !!!Obrazek

Ta nás příjemně překvapila svojí jednoduchostí, ale i účelností ( viz fota ve fotogalerii ). Po zabydlení došlo na ochutnávky lahodných nektarů v podobě slivovice a nefiltrovaného piva. Po zkušenostech z minula jsme burčák vynechali z nápojového lístku. Po závodě tomu bylo však jinak. Noc probíhala vcelku v pohodě až na Marcelin stále pípající mobil. Ráno v 05.50 nás obudil zvon z blízkého kostela a po odeznění hřmotného bimbání se ozvala místní koza. Počasí ráno bylo nic moc a my jsme nevěděli co na sebe, ale poledne rozhodlo. Sluníčko příjemně hřálo a pofukoval větříček. Na startu se objevil i herec Pavel Nový a Pavel Kirch z Černých koní.

Letošní trať byla malinko pozměněná a byla o kapánek delší. V rakouské části závodu jsme si zopakovali pár německo-rakouských slovíček. Náš jezdec navštívil obě občerstvovací stanice a dokonce na chvilku zastavil na ochutnávku místních vín, ale bylo to jen opravdu na chvilenku. Závod dojel bez vážnějších problémů a defektů a dá se říci i ve slušném čase, ale na Milana to zdaleka nestačilo!!!

 

Celkové umístnění :  591. místo    v čase      02 : 56 : 05,1

 

Večer  samozřejmě probíhal podrobný a pečlivý rozbor závodu. Náš jezdec dodržoval až nepochopitelně pitnou životosprávu, za což zasluhuje pochvalu. Panovala zde pohodová a veselá nálada.

Ráno jsme vydatně posnídali, vše pobalili, zaplatili útratu a slušně se rozloučili.

 

 

      ... Cyklobraní v Jevišovce a pobyt na sýpce ... no prostě příště opět dojedem... 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář