Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dema Rusavská padesátka 2009

17. 8. 2009

Obrazek

 

Přípravy na Rusavskou padesátku začaly tři týdny dopředu. Řediteli závodu jsme nabídli pomoc při propagaci již  6. ročníku, plakáty putovaly na všechny světové strany ( trafika U Letiště, brněnské autobusové nádraží Na Zvonařce...atd.). Je pravděpodobné, že i naše stáj tímto počinem způsobila letošní rekordní počet účastníků.

                            

V odborném časopise Drtikol 7/2009 jsme se v článku profesora Božetěcha Dírky dočetli, že závodník by se měl před závody pořádně zavodnit. A naše nezkušená stáj si nechá ráda poradit, šli jsme do toho. Začali jsme na tradičním žopském setkání kapel Woodstock 2009. I zde jsme intenzivně propagovali blížící se rusavský závod. Pak jsme odjeli na kratičké soustředění do Hrušek na jižní Moravě. Příjemné počasí přálo pravidelnému zavodňování. Musíme připomenout, že kola zůstala v Holešově.

                                                                                                                                           

Obrazek

Páteční prezentace na závod  proběhla vcelku v pohodě. Pořadatelé již večer tušili, že by letos mohl padnou rekord v počtu přihlášených závodníků. V sobotu dopoledne se to potvrdilo. Celkový počet přihlášených se zastavil na čísle 926. I z toho důvodu byl start závodu posunut na 11.30!  A co říci k průběhu závodu?

 

Naše stáj považuje Rusavskou 50tku za domovský závod, proto se jezdec oblékl do svátečního bílého dresu.

Celou trať zvládnul bez výrazných problémů, pádů, či zbytečného sesednutí z kola. Před 2. občerstvovací stanicí ho postihly křeče do levé končetiny, závod dojížděl silou vůle, tento závod se totiž nevzdává.

                                                                                

 

           Celkové umístnění :     773. místo   v čase   3  :  44  :  36

 

Závěrem bychom chtěli všem pořadatelům a řediteli závodu poděkovat za pěkný závod. Samozřejmě patří dík i všem, kteří umožnili našemu jezdci vůbec startovat a zdárně dojed do cíle.

 

 

                               ... všem dík ...    

 

 

     

 

Náhledy fotografií ze složky Dema Rusavská padesátka 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář