Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oderská mlýnice České spořitelny 2009

28. 9. 2009

Obrazek

 

Na poslední závod v letošním kalendářním roce jsme si dali sraz s Milanem Voznicou netradičně u majestátné lípy v Dobroticích. Naše stáj letos zabezpečila účast člena cyklistického klubu z Tučap Radka Nedbala.

                            

Po prezentaci a ubytování proběhla již tradiční degustace vypáleného ovoce a lehká večere před závodem. Klábosilo se, ale hlavně se již všichni těšili na sobotní ráno 26. září.

                                                                                   

Letos panovalo v Odrách krásné " baby léto " a trať byla oproti loňsku diametrálně odlišná....prašná. Pořadatelé některé úseky vynechali a některé přidali, a tak celková délka trati byla cca 60 km. Našemu jezdci ukázal tachometr 59,4 km.

Jinak se našemu borci  jelo v pohodě. Až v závěru závodu přišel pád, když ho sestřelili do bodláků a zaprášených kopřiv. Hanba neukázněnému mladíkovi !!!

Všichni Žopáci, Přílepáci, Tučapáci a Pokalíšci / i Jarda Prchal - zachránce / dojeli do cíle ve zdraví a to je důležité. Naše Simonka zde oslavila své 17- tiny a sobotní závodní den jsme ukončili v párty stanu. Po utopencích se jen zaprášilo, příští rok pravděpodobně přivezeme utopence  asi ve větším akváriu.

                                            

                                                          

       

           Celkové umístnění :   756. místo  v čase   3 : 54 : 19.4

 

             

               ... a zazvonil zvonec a letošním závodům je konec ...

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Oderská mlýnice České spořitelny 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář