Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olomoucká padesátka Kooperativy 2009

22. 6. 2009

Dne 20. 6. 2009 se naše stáj zúčastnila sedmého v pořadí závodu seriálu Kolo pro život  Olomoucká 51 km. Tento rok byl start a cíl v Dolanech. Byl to náš první závod v letošní sezoně a k tomu ještě na novém kole, v novém dresu. Ještě den před závodem jsme  vše konzultovali se Soňou a Zdeňou a ten mi radil..." vem si ten bílý dres ".... Celou noc lilo jako z konve a to se projevilo samozřejmě

                                   .Obrazek

na terénu. V průběhu samotného závodu ale nepršelo a sem tam vykouklo velmi nesměle i sluníčko. Závod probíhal podle předpokladů.  Náš jezdec nechal celé závodní pole odjet a pak teprve začal " závodit " . Je to prostě jeho styl...one man show ( česky - nikdo přede mnou, nikdo za mnou ). Před prvním brodem smutně postával Petr a bohužel nemohl pokračovat dál v závodě ( totální defekt předního kola ). Lahůdkou byl průjezd tankodromu u Domašova. Minulý ročník se zde prášilo, letos by tu možná zapadl i ten tank. Po druhém brodu následovalo občerstvení koláčky, tyčinkami...atd. a pak přes velké stoupání se jelo směr vytoužený cíl. I přes malé technické problémy ( brašna se odporoučela do kopřiv , padající řetěz ) a zdravotní problémy se náš jezdec dobrodil do vysněného cíle.

        

             Celkově umístnění:  564. místo v čase  4 : 15 : 41,2

                  loni              659. místo v čase 3 : 49 : 10,7 ( jiná trať a počasí )

 

 

Na závěr patří poděkování našemu jezdci ( do této doby měl najeto cca 200 km ) za bojovné srdce, doprovodnému týmu Pavli Niki Simi za příkladný servis.

                                                     

 

                                                   

 

 

Nesmíme též  zapomenout poblahopřát k úspěchům našim kamarádům ze Žop a Soni z Hop-Trobu....David 3. místo ve svém závodě, Soňa 3. místo ve své kategorii a Zdeňkovi a Broni k výhře v tombole.  Další podrobnosti o závodě + výsledky + foto naleznete na www.cyklozopy.cz, www.kolopro.cz a www.fotokocian.eu.

                       

 

                               ... a teď hurá na Drásala...

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Olomoucká padesátka Kooperativy 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář